Вдруге у Хусті відбувся зимовий бал. Мав він особливу мету – допомогти у лікуванні тутешнім онкохворим дітям. Ініціатива проведення свята вишуканості і краси у поєднанні з благодійністю належить хустським студентам.
Саме вони вкотре привернули увагу громадськості до благородної справи і у результаті зібрали понад 70 тисяч гривень, які й передадуть родинам хворих на рак.
У такий вишуканий спосіб хустяни засвідчили своє благородство та чуйність, адресовані тим, хто найбільше цього потребує – дітям, які хворіють на рак. Відтак у Хусті відбувся Другий Зимовий благодійний бал.
Ініціатива проведення свята вишуканості і краси у поєднанні з милосердям та доброчинністю традиційно належить хустським студентам.
Відрадно, що молодь підтримали. Так, численні партнери долучилися як до організації заходу, так і його проведення під гаслом «Для тебе зерня, для мене ціле життя».
Серед дітей, які опинилися на шляху боротьби з онкозахворюванням – 7-річна Анюта Цьока із Сокирниці, у неї лікарі діагностували гостру лімфобластичну лейкемію. Такий же страшний діагноз у 11-річного Василька з села Забрідь Хустського району. Саме їм на лікування та реабілітацію й підуть зібрані на балу кошти. А те, що така допомога результативна, вже доведено минулого року. Тоді вдалося врятувати життя Антонінки Піпаш із Монатирця. Дівчинка і її мама прийшли нині подякувати.
Власне, благодійників на балу вистачало. Добровільні внески робили як перед початком балу, так і під час нього. І все це під мотиви інструментального квартету «Софт-мюзік», ритми танцю «елітівців» та спів творчих особистостей. До глибини душі вразив присутніх голос Олени Маринець та порадував виступ запального заслуженого артиста Україна Івана Пилипця.
Крім того, заслужений тренер України, президент Закарпатського обласного осередку спортивного танцю України Владислава Костак на танцювальному майданчику провела й майстер клас з вальсу.
Далі відбувся конкурс на кращу танцювальну пару. Кожного пройняла чарівна музика саксофона у виконанні Григорія Чепури, лауреата призових премій Всеукранських та міжнародних конкурсів.
На вечорі провели аукціон картин. Творчі доробки місцевих художників спершу презентували у фоє, а потім їх продавали гостям з молотка.
Кожен лот мав стартову ціну, після озвучення якої – щедрість брала все у свої «руки». До слова, виручені кошти за продаж полотен та речей генд-мейду складали до скриньки допомоги.
Відбулися й традиційні гадання на Андрія допоки підраховували пожертви. У кінці благочинного вечора оголосили зібрану суму. Зрештою онкохворі діти, яким присвячений бал, отримали і цінні подарунки від партнерів заходу.