Заступник міністра охорони здоров’я закликав зберігати спокій під час карантину

Заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко закликав ЗМІ не гнатися за гучними заголовками, а всіх українців виважено ставитися до інформації і зберігати спокій та дотримуватися умов карантину.

“У засобах масової інформації поширюється багато недостовірної інформації і маніпулювання фактами. У зв’язку з цим хочу звернутися до кожного журналіста і кожного українця: закликаю всіх перевіряти інформацію. Нам зараз необхідна холодна голова і гаряче серце, ні в якому разі не навпаки. Влада ввела всі превентивні заходи та розробила необхідні алгоритми. Медичні працівники знають як діяти, довіряйте їм. Закликаю засоби масової інформації: не женіться за гучними заголовками. Ваша допомога — це виважена та перевірена інформація. Тільки спільно ми можемо комунікувати ефективно”, – сказав Ляшко.

Він також закликав українців ставитися до кожного повідомлення чи перепосту дуже відповідально і критично, “тому що вірус паніки значно серйозніший, ніж коронавірус”.

“Довіряйте офіційним джерелам інформації і зберігайте спокій, а головне — виконуйте умови карантину, залишайтеся вдома”, – наголосив Ляшко.

 

Варто також зазначити, що офіційна інформація про порядок організації карантинних заходів буде поширюватися виключно офіційними каналами через інтернет-портали Президента України, Кабінету міністрів України, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × five =