Відремонтувати ділянку дороги: народний депутат Василь Петьовка звернувся до голови ОДА щодо зруйнованої ділянки на Пряшівській об’їзній у Мукачеві

Дорога через горезвісний переїзд на Пряшівській у Мукачеві не витримує жодної критики: для водіїв це –  справжня катастрофа.Об’їзна дорога у м. Мукачеві має загальну протяжність 9,1 км.  Її проїзна частина перебуває у державній власності. Ділянка цієї дороги  з’єднує дві важливі дороги державного значення, веде до кордону на КПП «Лужанка» та  до магістралі державного значення Н-09 Мукачево  – Рогатин –  Львів. Об’їзною в Мукачеві рухається половина великовагового транспорту. На щастя, тут поки не сталося катастрофи. Стан ділянки шляху на під’їзді до нерегульованого залізничного переїзду, протяжністю близько 200 метрів, зруйнований повністю: тут метрові ями, вибоїни, об’їхати які нереально. Проїзд цією ділянкою – вкрай небезпечний, особливо для великовагового транспорту.

Таксисти та приватні власники відмовляються їхати цим відрізком дороги через реальні загрози пошкодження автомобілів та шин. Ще більшим загрозам пошкодженню піддаються вантажні автомобілі, а для великовагових автомобілів, що рухаються з боку міста Рахів, це єдиний напрямок оминути м. Мукачево. На справжні  тортури перетворюється рух цією ділянкою для рейсових автобусів та спецтранспорту, адже ця дорога є ще й єдиним сполученням міста з вул. Космонавтів (мікрорайон «Шипка») та селом Шенборн, що ввійшло до складу Мукачівської територіальної громади.

Народний депутат Василь Петьовка звернувся до голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова: доручити відповідним службам, відповідальним за стан дорожнього господарства, з настанням сприятливих  погодних умов, у першочерговому порядку відремонтувати зазначені ділянки  об’їзної дороги  м. Мукачево.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + ten =