Профільний комітет не підтримав створення укрупненого району з центром у Виноградові

Про це у своєму профілі у соцмережі написав народний депутат України Владіслав Поляк.

У середу, 1 липня, відбулося засідання Комітету з питань організації державної влади, у рамках якого обговорювали резонансне питання створення укрупненого Берегівського району з центром у Берегові. Народний депутат України Владіслав Поляк, обраний від Виноградівського, Берегівського та частини Іршавського районів, виступив із пропозицією, аби центром новоствореного району стало місто Виноградів. Про це політик написав у своєму профілі у Facebook.

«Обираючись від Виноградівського, Берегівського та частини Іршавського районів, я завжди підкреслював, що всі ми – одна велика родина.

І якщо центральна влада вирішила представити нам нову модель адмінтерустрою, то ці зміни повинні обговорюватися та здійснюватися через призму реальних економічних та демографічних показників.

Так, на сьогодні населення Виноградівщини майже у 2.5 разів більше, ніж на Берегівщині.

Річний обсяг продукції, реалізованої підприємствами Берегівщини, у 5 разів менший, ніж на Виноградівщині.

Саме Виноградівську районну лікарню було визначено як опорну. Згідно з даними НСЗУ, медзаклад надає 13 пакетів послуг, Берегівська лікарня – усього 6.

З огляду на це, невдоволення громади цілком зрозуміле.

Ми «за» об’єднання наших районів, однак за умови справедливого визначення адміністративного центру.

Усе це намагався донести вчора, 1 липня, до своїх колег з Комітету з питань організації державної влади», – ідеться у дописі.

Питання викликало бурхливу дискусію серед депутатів, однак, усі аргументи, наведені Владіславом Поляком на користь району з центром у Виноградові, народні обранці до уваги не взяли.

«Закликав народних обранців усіх груп та фракцій підтримати створення укрупненого району з центром у м. Виноградів та розповів про переваги такого рішення.

На жаль, наші аргументи не було почуто», – написав нардеп.

Деталі – у відео.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × two =