Порівняння цін на айфони в різних країнах світу

Не так давно команда Apple презентувала флагманську лінійку своїх смартфонів, а ціни на iPhone 12 Pro Max, найдорожчий продукт з нового модельного ряду, приємно здивували навіть найбільш затребуваних професійних користувачів!

Від чого залежить фінальна вартість iPhone?

Вартість самого мобільного продукту Apple в основному залежить від заявлених технічних характеристик і наданого розробниками функціоналу. Що стосується вартості, то ціни на айфони формуються всередині кожної окремої країни, безперечно на них впливає система оподаткування, можливість оформити Tax Free.

Зрозуміло, що найновіший Айфон обійдеться дорожче, ніж модель попереднього покоління з більш повільним процесором і гіршою якістю зйомки.

Як змінюється вартість iPhone в різних світових країнах?

Зрозуміти, як йде ситуація з ціноутворенням на яблучну продукцію в різних країнах світу можна, виходячи з наступної статистики, представленої на зображенні вище:

Ціни на айфони в Японії

Найвигідніша ціна на придбання оригінального смартфона Епл в Японії. Наприклад, вартість Айфон 12 міні в цій країні становить всього лише 748$! Для порівняння в інших країнах та ж модель обійдеться в:

  1. США: 820$;
  2. Південна Корея: 826$;
  3. ОАЕ: 838$;
  4. Швейцарія: 879$;
  5. Росія: 911$;
  6. Австрія: 917$;
  7. Туреччина: 1.396$.

Справа в тому, що Японія передбачила доволі низьке оподаткування на яблучну продукцію. Так що заповітний Айфон можна придбати за вигідною ціною!

Вартість телефонів Apple в США

Спокусливою вартістю мобільних телефонів Епл може похвалитися і США. Тільки варто враховувати, що цей показник змінюється в залежності від конкретного штату.

Безподаткові регіони, наприклад, Аляска або Нью-Гемпшир, пропонують найнижчу ціну. А ось в інших місцях доведеться заплатити податок, який варіюється в межах 1-8% від фінального цінника в залежності від особливостей оподаткування кожного штату. Наприклад, середня вартість Айфон 12 в США становить 943$.

Європейські країни

Хочете купити оригінальний смартфон Епл де-небудь в Європі? Вибирайте найближчий App Store в Німеччині.

Залежно від особливостей економічної системи кожної країни, буде розумно розраховувати на компенсацію Tax Free. Німеччина, наприклад, готова повернути аж до 19% загальної вартості придбаного продукту Епл!

Цікаво, що деякі моделі флагманських смартфонів Епл 12-го покоління, придбані в США, не обслуговуються по гарантії від виробника в Україні.

Європейські країни ж реалізують тільки ті сертифіковані мобільні продукти, які можна замінити або відремонтувати в іншій країні.

Інші країни

Не менш вигідно купувати iPhone в ОАЕ, Гонконгу, Південній Кореї. До речі в цих країнах можна знайти пристрої, які підтримують подвійну sim-карту.

Найдорожча яблучна продукція зосереджена в Туреччині, хоча раніше цю позицію займала Білорусь. Справа в тому, що турецька влада встановила “космічний” (в буквальному значенні цього слова) податок на іноземну продукцію.

Так що якщо хочете заощадити чималу суму грошей на покупці нового iPhone — вирушайте в США або Європу! А якщо потрібно неодмінно віддати захмарні гроші за цей девайс — вибирайте шлях до Туреччини!

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen − one =