Питання харчування. Чому обурені батьки?

З початком року у Мукачеві постало питання харчування школярів.Діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, з особливими освітніми проблемами,діти батьків визнаних учасниками бойових дій, школярі військовослужбовців, які загинули – це не повний перелік тих, кого у школах Мукачівської ОТГ чиновники планують годувати за 8 гривень – батьки школярів вважають це верхом цинізму.

З цього року мають  набути чинності рекомендації, щодо здорового харчування школярів, чи вдасться вмістити зернові продукти, фрукти або овочі, молочні продукти, м’ясо та рибу, які так необхідні дитячим організмам у 8 гривень – навряд.Після публікації проекту рішень на сайті міської ради, чимало невдоволення виникло, і у соціальних мережах зі сторони батьків. Про цю ситуацію 6 січня у ефірі М-студіо розповіли наші журналісти та обурені батьки. І вже на початку цього тижня з’явилась інформація, що пільгові категорії 8 грн не платитимуть. Однак, чи все так добре, як видається, і чи співмірні витрати, коли на зарплати чиновникам  виділяють десятки мільйонів на місяць, а на харчування дитини пільгової категорії 8 грн, і чим можна нагодувати дитину за ці кошти? Звісно, коли ти працюєш у владному кабінеті, маєш більш ніж гідну зарплату, думати про такі питання якось не хочеться.

8 гривень – саме на таку суму все ж таки харчуватимуть дітей пільгових категорій у Мукачівській громаді, попри масове обурення – члени виконавчого комітету міської ради 12 лютого прийняли це рішення, і ймовірно вирішили що цього достатньо. А ось мукачівцям відповісти на питання: «Що можна поїсти за 8 гривень?» – вдається важко.

Нагадаємо, що в Україні впровадили проект, яким мають контролювати навчальні заклади зокрема у сфері харчування група працює над створенням зразків меню з рецептами страв та технологічними картками, які відповідають оновленим вимогам і нормам. Чи зможуть зокрема у Мукачівські громаді, люди які йшли на вибори, яких вибрав народ, і які обіцяли працювати на благо людей забезпечити це все – питання наразі відкрите та сумнівне.  І чому у міській раді ухвалили рішення про скасування оплати для пільгових категорій лише після розголосу у соцмережах та на каналі М-студіо – ще одне питання

 

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 1 =