Пенсійні виплати. Законодавчі новації

Життя українських пенсіонерів важке і проблематичне. Сумні дані статистики показують, що велика частина людей, які вийшли на пенсію, отримують мінімальні виплати. Проте перші кроки з реалізації нововведень в пенсійному законодавстві, які повинні полегшити життя старших людей, вже зроблені.

Сьогодні вийти на пенсію можуть жінки, яким виповнилося 59 років і 6 місяців і чоловіки у віці 60 років. З квітня 2021 року вік для чоловіків і жінок вирівняють і мінімальний вік для отримання пенсії буде 60 років.

Анастасія Пентек додає, з 1 березня 2021 року в Україні була проведена планова індексація пенсій, яка склала 11%. У квітні запланований автоматичний перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів з урахуванням розміру зарплати та стажу.

За словами П. Анастасії, попри карантинні обмеження Головне управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області продовжує працювати, але з дотриманням усіх протиепідемічних норм.

П. Анастасія каже, виплати пенсіонерам надходять у звичному режимі, без запізнень. Починаючи з 4 по 25 число. Кожен пенсіонер має свою дату отримання коштів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − seven =