“Октоберфест” скасовується: нищівний удар по німецьких пивоварах

Найбільший в світі пивний фестиваль Октоберфест, який повинен був пройти в Мюнхені з 19 вересня по 4 жовтня, став ще однією жертвою пандемії. Про це повідомляє DW.

«Це емоційно важкий момент для мене особисто і економічно складний момент для цього міста», – зазначив обер-бургомістр Мюнхена Дітер Райтер

Фестиваль, на який щорічно з’їжджалися близько 6 млн шанувальників, приносив пивоварням, організаторам самого свята, а також артистам, власникам готелів, таксистам до 1,3 млрд євро.

Скасування Октоберфесту пояснюється небезпекою різкого збільшення числа заражених новою коронавірусною інфекцією, з огляду на неможливість забезпечити соціальну дистанцію в певних наметах серед питущих і святкуючих людей.

За даними Інституту імені Роберта Коха, що спеціалізується на вивченні інфекційних захворювань, Баварія залишається абсолютним лідером в Німеччині як за кількістю виявлених випадків зараження коронавірусои (38 310 або 293 випадки на 100 000 чоловік населення), так і за кількістю жертв COVID- 19 (1336 чоловік ).

Фестиваль не вперше скасовують через епідемії. У 19-му столітті свято скасовувався всього двічі – в зв’язку з епідеміями холери. Фестиваль відновився у своїй традиційній формі в 1949 році. Нинішнє скасування стало першим в 70-річній післявоєнної історії Октоберфесту.

Тим більше у цей час недоречним є проведення фестивалів в Україні , в тому числі і на Закарпатті, де фіксують високий рівень захворюваності на covid

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 20 =