Нетипові ляльки: вчимо дитину співчувати та співпереживати

Ми звикли до того, що лялька – це довговолоса красуня зі стрункою фігурою. Але ряд брендів нещодавно представили нові серії, в які входять моделі, що відрізняються від загальноприйнятих стандартів краси.

Дорослі ставляться прагматично до підбору такої іграшки. Для них важливі зовнішня привабливість і прийнятна ціна. А тут на полицях магазинів з’явилися ляльки товсті, лисі, в окулярах, на протезах, в інвалідних візках. Не всі батьки сприйняли такі пропозиції позитивно. Деякі вважали, що ці варіанти можуть сформувати неправильні уявлення про візуальну привабливість. Але дорослі забули – такі люди живуть поруч з нами. 

Завдання цих іграшок полягає в тому, щоб сформувати у дітей здатність співчувати і співпереживати. Батьки, які встановлюють власну цензуру красі, потім щиро дивуються, що їхня дитина дражнить повного однолітка чи сміється над тим, хто носить окуляри. В інтернет-магазині Панама https://panama.ua/categorys/76272/ можна купити традиційні й нетипові моделі ляльок. Але справа навіть не в тому, який варіант ви оберете. Важливо, щоб дитина росла з розумінням, що кожна людина – це індивідуальність і ставитись до неї потрібно з повагою.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − five =