Найбільші прогульники цієї сесії Верховної Ради: “За майбутнє” та ОПЗЖ

Комітет виборців України назвав Названо головних прогульників Ради під час 4 сесії.  Комітет виборців України проаналізував відвідування парламентськими фракціями та групами пленарних засідань Верховної Ради за підсумками роботи 4 сесії ВРУ, яка тривала із вересня 2020 р. по січень 2021 р.  За даними КВУ головними прогульниками Ради стали народні депутати групи «За майбутнє». В середньому впродовж сесії на пленарні засідання реєструвалися лише третина депутатів групи – 36%.
Низькі показники реєстрації в народних депутатів «Опозиційного платформи – За життя». В середньому на засіданнях Ради реєструвалося 40% депутатів політсили. У депутатів ВО «Батьківщина» показники відвідування на рівні 51%.
Вищі результати відвідування в депутатів групи «Довіра» та фракції «Голос». В середньому засідання відвідували 56% депутатів групи «Довіра» та 58% депутатів «Голосу».
Лідерами за відвідуваннями Ради впродовж 4 сесії ВР стали народні депутати «Європейської солідарності» та «Слуги Народу». В середньому на засіданнях ВР було зареєстровано 63% депутатів «Європейської солідарності» та 62% депутатів «Слуги Народу».

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 1 =