Нагородили кращих

Нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» нагородили трьох відомих спортсменів зимніх видів спорту краю. Спільну відзнаку обласної ради та ОВА вручили урочисто. Високі нагороди отримали дві сестри біатлоністки: Олександра Меркушина – золота медалістка зі спринту й бронзова у індивідуальній гонці на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі-2023 із зимових видів спорту. Та Анастасія Меркушина, яка здобула «золото» на Чемпіонаті Європи з біатлону та посіла шосте місце у складі змішаної команди в межах сьомого етапу Кубка світу з біатлону. Варто додати, спортсменки увійшли до складу збірної України з біатлону на сезон 2023/24. Відзначили також фристайліста Олександра Окіпнюка, переможця Кубка Європи з лижної акробатики. Крім того юнак здобув бронзову медаль у складі національної команди з лижної акробатики на Чемпіонаті світу. Керівництво краю подякувало спортсменам за самовіддану працю й патріотизм. Висловив шану і президент Федерації біатлону України . Спортсменами пишається усе Закарпаття! Мрії про олімпійські вершини нехай стануть реальністю!