На Закарпатті прикордонники викрили спробу незаконного вивезення деревини

Спробі незаконного переміщення через кордон чималої партії лісоматеріалів запобігли на Закарпатті завдяки інформації, наданій оперативними співробітниками Мукачівського прикордонного загону.

23 квітня та 4 травня 2020 року в пункті пропуску «Дякове», що на кордоні з Румунією, прикордонники ініціювали поглиблений огляд чотирьох вантажних транспортних засобів. Вказаними вантажівками з України до Сербії перевозили вантаж хвойних оциліндрованих стовпів.

Відповідно до інформації, наданої офіцерами оперативно-розшукового відділу Мукачівського прикордонного загону, цей вантаж переміщувався з ймовірними порушеннями у товаросупровідних документах. У ході проведення спільного з Держмитслужбою та іншими взаємодіючими структурами поглибленого огляду вантажівок невідповідність вантажу товаросупровідним документам підтверджено. Також встановлено, що вивезення деревини, яка знаходилась у вантажівках заборонено.

Наразі по даному факту  відкрито кримінальне провадження за ст.201-1 КК України. Транспортні засоби з вантажем лісоматеріалів вилучено, тривають слідчі дії.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =