Модуль «Зарплата» програми M.E.Doc: початок роботи з програмою, перші налаштування

Модуль призначений для обліку праці і заробітної плати співробітників різних категорій підприємств. Він дозволяє автоматично розраховувати розмір оплати праці на підприємстві, виконує будь-які корекції даних по зарплаті, після чого в розрахункових листах автоматично проводиться її перерахунок.

Програма також пропонує типовий перелік видів оплат, фондів, комплектів всіх необхідних звітів, які сформовані з урахуванням вимог контролюючих органів. Ви можете купити програму Медок в Києві в компанії ukrzvit.ua. Її важливою перевагою є постійна актуальність даних, які оновлюються відповідно до законодавства.

Початок роботи з програмою

Після придбання ліцензії необхідно зробити початкові налаштування. При першому запуску відкриється «Майстер налаштування». З його допомогою можна зареєструвати підприємство в системі. Виберіть профіль, відповідно до якого будуть налаштовані довідники вашого програмного комплексу.

Виберіть тип налаштування «Стандарт» або «Експерт». Перший розрахований на потреби більшості користувачів. Він забезпечує легку і зручну роботу без додаткових налаштувань.

Другий режим призначений для досвідчених користувачів. Він включає розширений набір налаштувань, що є складними для новачків. Тому на початку рекомендується використовувати режим «Стандарт».

Далі вибираєте галузевий профіль, до якого відноситься ваше підприємство, місяць і рік початку промислової експлуатації системи розрахунку заробітної плати. Надалі можна буде змінити налаштування програми. На цьому настройка завершена, можете закрити вікно.

Налаштування параметрів виплати

Клацніть по вкладці «Налаштування», перейдіть в розділ «Адміністрування», виберіть пункт «Налаштування» і введіть наступні параметри:

  • Період виплати заробітної плати. Залежно від вимог вашого підприємства встановіть прапорець навпроти потрібного варіанту отримання виплати: в поточному або наступному місяці.
  • Період розрахунку авансу. Виберіть дату і відсоток.
  • Округлення виплачуваних сум працюючим і звільненим.
  • Скорочення імені та по батькові співробітника.
  • Період введення дати оплати. Вкажіть термін, при перевищенні якого система не дозволить вносити оплату заднім числом.

На вкладці «Довідники» вказані основні довідкові дані для розрахунку заробітної плати і формування проводок. Вкладка «Графіки» використовується для настройки розрахунку планового робочого часу. Тут представлений перелік доступних графіків.

Відображення інших параметрів вкладки залежить від обраного графіка. Розробниками доступно кілька стандартних форматів, які ви можете використовувати для розрахунку зарплати, також можна додати новий або скопіювати існуючий і відредагувати його.

Вкладка «Види оплати» містить перелік всіх можливих нарахувань і утримань, які використовуються при розрахунку зарплати. Вони відповідають чинному законодавству. Також ви можете задавати власні параметри. Додатково можна зробити настройки у вкладках «Фонди», «Таблиця входження», «Звіти» і «Вид». Після цього система буде готова до експлуатації.

 

 

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seven + six =