“Мале Карпатське коло” об’єднає три області туризмом

“Мале Карпатське коло»–масштабний інфраструктурний проєкт, який з’єднає короткими шляхами головні туристичні магніти трьох областей– Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської.

Хід його реалізації у 2021 році сьогодні обговорювали у Львівській області. Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков узяв участь у спільній нараді на якій були присутні заступник керівника Офісу Президента Кирил Тимошенко, голова Укравтодору Олександр Курбаков, заступниця міністра економіки Ірина Новікова, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров та голови обласних адміністрацій і рад, на території яких реалізовують проєкт.

«Мале Карпатське коло”- це якісна дорожня інфраструктура у трьох областях: 20 км нових доріг і 170 км якісно відремонтованих уже існуючих автошляхів, які роками не відновлювалися.

Це співпраця центральних органів виконавчої влади, обласних, районних адміністрацій та рад, а також територіальних громад. Залучення інвесторів.

Одну із пропозицій від Закарпаття озвучив Анатолій Полосков – включити у «Мале Карпатське коло» дорогу Синевир – Колочава – Буштино, із продовженням до кордону із Румунією( Яблунівка – Вишково ). Це дасть можливість іноземним туристам дістатися до локацій найкоротшими по відстані і комфортними по якості шляхами.

“Мале Карпатське коло” дозволить у місцях, де розташовані туристичні магніти, підвищити спроможність громад, сприятиме їхньому розвитку.

Голова Закарпатської ОДА запевнив, що влада в області буде максимально сприяти реалізації проєкту та залученню інвесторів.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six − 4 =