Мільйон пачок цигарок: угорці затримали вантажівку з цигарками. Замовники і перевізники (ексклюзив)

Опівночі із 5 на 6 березня словенська фура, керована українським водієм, під виглядом паливних брикетів перемістила з України рекордну контрабанду – майже 2000 ящиків сигарет, які непомітно проїхали через наш кордон і були успішно виявилені угорськими митниками та поліцією. Орієнтовна вартість товару $600 000 в Україні і $1,200 000 вже на угорській стороні. Як стало відом «М- студіо» з власних джерел : 4 березня – відправник товару «Вугілля деревне» ФОП Кондрич Іван Степанович, м. Мукачево, одержувач – Kurti Tradinghouse Kft (Угорщина) , первізник: ПП «Арта Транс» , зареєстрований у Одеській області. Митник, який проводив оформлення: Ольга Єгорова (Митний пост Мукачево), як паливні брекети;
4 березня – Паливні брикети: ФОП Кондрич Іван Степанович, м. Мукачево, одержувач – Kurti Tradinghouse Kft (Угорщина) , перевізник Anel Transport d.o.o. Словенія. Митник, який проводив оформлення: Кудрявцев Сергій (митний пост Мукачево)
У своїй заяві представник прокуратури Норберт Ревеш написав, що згідно з обґрунтованою підозрою, українець подав заявку на в’їзд до Угорщини в прикордонну станцію минулої п’ятниці. Згідно з його паперами, він перевозив брикети, але угорські стражі кордону з підозрою поставилися до відвантаження, тому вони відкрили вантажівку, в якій загалом було знайдено 994 950 пачок сигарет без оподаткування, упакованих у картонні коробки. Вантажівка проїхала українську частину КПП, її затримали на угорській стороні. В угорській прокуратурі повідомили, що така партія контрабанди завдала збитків на 1,5 мільярда форинтів. Угорська поліція розповідає, коли водія попросили перегнати вантажівку на рентген, то той зазначив, що у нього зламалось коробка передач. Але це не завадило угорцям провести перевірку. Саме так і було знайдено цигарки.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eleven + six =