Дії РФ несуть реальну загрозу — голова Міноборони Німеччини

Нарощування Росією озброєнь і ведення нею війни у центрі Європи створили реальні загрози, впевнена глава оборонного відомства Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер.Таку думку вона висловила у рамках онлайн-конференції Königsbronner Gespräche фонду імені Конрада Аденауера, передає DW.

 

«Той, хто на це вказує, не налаштований антиросійськи. Той, хто на це вказує, порушує важливе політичне питання і вживає активних заходів для безпеки нашої країни та Європи».

Крамп-Карренбауер звинуватила Росію в розгортанні ракет, які зможуть досягти ФРН у режимі, що не передбачає раннього сповіщення і не дає Берліну багато часу на реагування.

«Це було зроблено всупереч чинним угодам про контроль над озброєннями і потайки», — стверджує вона.

Міноборони Росії лише після довгих заперечувань у 2018 році визнало, що у Калінінградській області розміщені і взяті на озброєння ракетні комплекси «Іскандер-М». У Москві у відповідь на занепокоєння генсека Північноатлантичного альянсу Єнса Столтенберга заявили, що НАТО останнім часом активізувалося біля кордонів Росії, у зв’язку з чим появу «Іскандерів» у Калінінградській області слід вважати наслідком дій альянсу.

Нинішнє нарощування сил РФ біля кордону з Україною глава Міноборони ФРН також розцінила як цілеспрямовану провокацію Москви. «Російські дії, на жаль, не призначені для того, щоб сформувати довіру, але явно спрямовані на те, щоб спровокувати реакцію», — впевнена вона.

Крамп-Карренбауер у зв’язку з цим похвалила стриману реакцію Києва.

6 квітня також стало відомо, що окрім стягування військ до українського кордону Росія почала контрольну перевірку боєготовності армії.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − fourteen =