Чемпіонка з фехтування Надія Дьолог бачить себе соціальним працівником і готується до змагань в Японії

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. Хтось не може ходити, хтось чути чи бачити. Але вони пристосовуються до світу.

Цю щиру та сильну дівчину представляти не потрібно. Чемпіонку світу та України з фехтування на візках Надію Дьолог мало хто не знає. Чотири роки тому з пауерліфтингу Надія перейшла в інший вид спорту. Зараз фехтуванням вона буквально живе. Це відчутно у перші секунди спілкування із нею. Те, як завзято й з якою любов’ю вона розповідає мені про свої шаблю та рапіру, з якими вона виборює перемоги для України. І називає улюблену.

Надія працює дуже наполегливо. За весь тиждень у неї тільки один вихідний – неділя. Тренується по кілька годин. Перед змаганнями тренування стають ще більш напруженими та вдвічі довшими.

За словами тренера, починали тренуватися в доволі скромних умовах. Пригадує, як показувала та розповідала трюки під баскетбольну гру. Тепер є місце, де тренуватися, і цією можливістю шестірка спортсменів користуються на повну.

На Закарпатті люди з фізичними вадами представляють спорт у чотирьох нозологіях та 12-ти видах спорту, який на Закарпатті розвивається швидкими темпами.

В майбутньому закарпатська чемпіонка бачить себе соціальним працівником. Для цього вже здобуває освіту та роздумує, з чого почне роботу. А поки вона готується до чемпіонату в Японії. Здобувати чергові медалі в свою колекцію. Ось так мрії та наполегливість людини здатні перебороти всі перепони на шляху і ні візок, ні інші фізичні вади – не зможуть зупинити людину, яка щодня йде до своїх цілей.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × three =