Бездоріжжя «по-мукачівськи»

Ще у вересні минулого року комунальники провелироботи із реконструкції зливової каналізації на вулиці Василя Проніна (колишній Північній), що у Мукачеві. Роботи завершили і все б нічого, якби після себе працівники водоканалу не залишили гори багнюки, сміття та бруду.
Місцеві обурюються,  на вулицю Василя Проніна відмовляються їхати навіть таксисти адже автомобілі часто потрапляють у
Гори глини, які після себе залишили комунальники, місцеві жителі намагаються прибрати самотужки аби убезпечити і себе і інших від лиха.
Ще у 2018 му, анонсуючи реконструкцію каналізаційної системи по вулиці Проніна, директор ММКП Мукачівводоканал – Ігор Федорняк повідомив, одразу після проведення водних робіт тут буде відновлено дорожнє покриття, однак час пройшов, а замість обіцяного асфальту тут і досі глина. Місцеві розповідають, неодноразово оббивали пороги кабінету міського голови, однак все марно. Коли терпець зовсім увірвався, збирали кошти  і самотужки засипали ями гравієм, однак це допомогло виправити ситуацію  лише на деякий час. Місцеві кажуть, відсутність дороги для них — це величезна проблемаа для самого Мукачева – величезна ганьба.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − eight =