В Ужгороді презентували проект «Голос жінки має силу»

На п’ятому році війни тільки на Закарпатті проживає понад 3500 внутрішньо переміщених осіб. І це тільки офіційні дані. В Ужгороді їх одна третя.

Проблем вдосталь. Хоча вони і не нові. А ті ж самі – документи, пенсії, паспорти, а ще працевлаштування, житло і право голосу на виборах. А відтак для надання допомоги цій категорії населення необхідна не тільки консультація фахівців, але й допомога у судах.

За словами Анжели Бабкіної, тут допомагає Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області. Прикро, що до Закарпаття «доходить» вкрай мало різних проектів. Одна з причин: у нашій області, у порівнянні з іншими в Україні, мала чисельність внутрішньо переміщених осіб. Тим не менше, уже другий рік поспіль у краї запроваджують проект «Голос жінки має силу», який передбачає різні заходи для обміну думками та досвідом.

Щоб долучитися до проекту, не обов’язково мати статус ВПО. Та й власне, не дивлячись на його назву, участь можуть взяти й чоловіки. Один із прикладів : у рамках проекту відбудуться 10 блог-кав’ярень, де навчатимуть блогерству.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen − 1 =