5 автомобілістів про те, чому від неофіційних СТО слід триматися подалі

Що робити, якщо вже час проходити техобслуговування, замінити запчастини, мастило або гуму для вашого авто? Відремонтувати щось конкретне або взагалі зрозуміти, що не так, зробивши позапланову діагностику автомобіля? Звичайно, їхати в офіційний сервісний центр, відповість багато власників авто. Але не всі.

Деякі автомобілісти все одно вибирають неофіційні сервіси. Забігаючи наперед: частіше за все вони в них розчаровуються.

Спочатку автомобілісти банально не встигають подумати про ризики, пов’язані із “сірими” СТО: немає часу, треба зробити все швидко, прямо тут і зараз, а іноді ще хочеться зекономити, особливо якщо гарантія вже не діє.

Тож якщо почули підозрілий стукіт або авто почало відводити вбік, заїжджають на найближчий невідомий сервіс, щоб усе полагодити. Замінити колодки, підшипники, підкачати шини або зробити діагностику.

Інший варіант – звернутися за порадою до бувалого знайомого, який “точно має знати”.

Приїжджаючи на сервіс, водії, які часто поспішають, просять швидко зробити все належним чином і відразу забувають про це. “Що там, пару годин? Добре, давайте, мені треба встигнути потрапити додому до заторів!”.

Життєво? Авжеж. Однак обіцянки майстрів виконати свою роботу добре не зменшують ризики. Головний з них – те, що сервіс не буде компетентним і завдасть шкоди авто, а іноді взагалі може бути небезпечним.

На СТО існують перевірені часом прийоми: вам можуть приписати неіснуючу поломку, щоб отримати більше грошей, встановити підробку замість оригінальних запчастин чи щось зламати, щоб ви повернулися на СТО з більшою проблемою.

Це далеко не весь перелік проблем, які можна отримати від одного невдалого візиту до таких “спеціалістів”. Якщо ви теж інколи користуєтеся такими СТО, зверніть увагу ось на що.

Чи помічали ви, що після візиту часто доводиться через короткий проміжок часу повертатися до сервісу зі схожою проблемою? Набагато раніше, ніж після візиту до офіційного сервісу. Це не збіг, а закономірність.

Навмисне неякісне обслуговування призводить до того, що проблеми виникають знову і знову. У підсумку ви все одно витрачаєте більше грошей на візити до сервісу, але навіть не помічаєте цього через ілюзію економії.

На прикладі власників Volvo ми розвіяли популярні міфи про обслуговування авто. Пояснюємо, чому користуватися офіційним сервісом не просто правильно і надійно, а й вигідно.

Ми запитали власників Volvo, як вони обслуговують свої автомобілі та чому надають перевагу офіційному сервісу.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × four =