Психологія

Свіжі випуски

Всі випуски

Програми “Психологія”. Як бути щасливим?

У випуску програми “Психологія” із Вірою Федівою розмовляли про щастя. Як бути щасливим? В чому полягає сенс цього поняття? Чи ми щасливі люди? – на всі ці питання відповідь почуєте у програмі.

Програма “Психологія”. Булінг. Випуск за 28.01.2021.

У гостях психологиня, Віра Федіва. З фахівцем розглядали питання булінгу. Що це таке? Як розпізнати жертву булінгу? Чи є покарання на законодавчому рівні за цькування та знущання над дітьми? Відповіді на ці питання ви почуєте у випуску.

Програма «Психологія». Співзалежність

Тема розмови – співзалежність.Це патологічний стан, що характеризується глибоким проникненням і сильною емоційною, соціальною або навіть фізичною залежністю від іншої людини.

Програма «Психологія». Підлітковий вік

Підлітковий вік, як правильно виховати дитину, що у такий період мають робити батьки – про все це у випуску програми «Психологія» розповідає Віра Федів.

Програма «Психологія».Вікові кризи

Програма «Психологія». Спеціаліст у сфері психології – Ірина Штих, у випуску розповідає про кризи вікових періодів в житті людини. З якими проблами ми зіштовхуємось на кожному життєвому етапі та як з ними впоратись дивіться у програмі.

Програма «Психологія». Психологічне насильство

Програма «Психологія» і у гостях психологиня – Ірина Штих. З нею розмовляли на тему психологічного насильства, як розпізнати, що ви стали жертвою, та як вибратись із такої ситуації.

Програма «Психологія»: межі особистості

Програма «Психологія». Випуск 2. З Іриною Штих розмовляли про межі особистості. Як навчитись їх створювати, як зрозуміти коли ваші кордони зачепили, та