Психологія

Свіжі випуски

Всі випуски

Психологія

В ефірі програма Психологія. Поспілкувалися про взаємовідносини батьків і дітей. Як знаходити спільну мову, про типи виховання та як побудувати довірливі взаємостосунки. Детальніше про це розповість психологиня Діана Расчупкіна.

“Психологія”

У програмі “Психологія” поспілкувалися про те як віднайти мотивацію в умовах війни, що впливає на втрату мотивації. Більше про це розповіла психологиня Вікторія Шаховська.

“Психологія”

У програмі “Психологія” поспілкувалися про те, як піклуватися про психічне здоров’я під час війни.

Програми “Психологія”. Як бути щасливим?

У випуску програми “Психологія” із Вірою Федівою розмовляли про щастя. Як бути щасливим? В чому полягає сенс цього поняття? Чи ми щасливі люди? – на всі ці питання відповідь почуєте у програмі.

Програма “Психологія”. Булінг. Випуск за 28.01.2021.

У гостях психологиня, Віра Федіва. З фахівцем розглядали питання булінгу. Що це таке? Як розпізнати жертву булінгу? Чи є покарання на законодавчому рівні за цькування та знущання над дітьми? Відповіді на ці питання ви почуєте у випуску.

Програма «Психологія». Співзалежність

Тема розмови – співзалежність.Це патологічний стан, що характеризується глибоким проникненням і сильною емоційною, соціальною або навіть фізичною залежністю від іншої людини.

Програма «Психологія». Підлітковий вік

Підлітковий вік, як правильно виховати дитину, що у такий період мають робити батьки – про все це у випуску програми «Психологія» розповідає Віра Федів.