Який інтернет краще обирати для інтернет-телебачення?

Ще якихось 15 років тому потрібно було чекати декілька хвилин для того, щоб завантажити фотографію з інтернету. Все це через поширення технології Dial-Up — підключення до інтернету через телефонну мережу. Багато хто пам’ятає, як важко було додзвонитися до людини по міському телефону, а також численні збої через перевантаження мережі.

Тепер швидкісний доступ є практично у кожного українця. Причому швидкості вистачає не лише для посиденьок у соцмережах, але й для перегляду інтернет-телебачення на Smart TV, мобільних пристроях і комп’ютерах. Варто розглянути наявні варіанти та підібрати оптимальний спосіб підключення для власних потреб.

Які є варіанти для глядачів

Способів організації доступу до інтернету насправді багато. Деякі з них вже стали історією, інші тільки починають відходити на другий план. При цьому є і сучасні технології підключення до Всесвітньої Мережі, що забезпечують найвищу швидкість передачі даних. Але тут будуть розглянуті дві найпоширеніші конфігурації.

Домашній інтернет 

При виборі домашнього інтернету українці найчастіше зупиняються на підключенню по технології Ethernet. Абонент отримує високошвидкісний доступ (до 100 Мбіт/с і вище) по окремо виділеній лінії без перебоїв.

Крім того, можна вибрати кілька варіантів підключення для перегляду інтернет-телебачення в одній квартирі чи будинку. Наприклад, кабель можна під’єднати безпосередньо до Smart TV або скористатися Wi-Fi роутером, який буде «роздавати» інтернет на інші домашні пристрої (ноутбуки, планшети, смартфони). Безпровідний варіант є найбільш прийнятним, оскільки не потребує використання додаткових кабелів.

Мобільний інтернет 

Також поширеним способом підключення є використання мобільного інтернету на основі технологій 3G та 4G. В такому випадку доступ забезпечується операторами мобільного зв’язку через смартфони, планшети, а також через підключення безпровідних роутерів.

Основними користувачами подібних послуг є жителі заміських котеджних і дачних поселень, а також сіл, тобто тих населених пунктів, куди дотягнути свої провідні лінії можуть лише компанії національного масштабу. Річ у тім, що більшу частину витрат на організацію абонентської лінії бере на себе оператор (це може дозволити собі тільки велика організація), клієнт же платить лише за прокладення кабелю мережі в будинок.

Максимальна швидкість передачі даних в представлених технологіях в середньому становить від 144 Кбіт/с до 3,6 Мбіт/с для 3G мереж. В 4G швидкість може досягати 40-50 Мбіт/с. Цього більш ніж достатньо для перегляду телешоу, фільмів і серіалів у відмінній якості.

Який тип інтернету найкраще підходить для перегляду інтернет-ТБ 

Отже, щоб вибрати оптимальний спосіб виходу в Мережу, необхідно визначитися з потребами абонента в швидкості доступу та технічними особливостями розташування. Найбільш популярною і доступною сьогодні є технологія провідного Інтернет. Тут можна знайти безліч безлімітних тарифів від різних провайдерів з досить високими швидкостями передачі даних. Але це зазвичай доступно лише жителям міст.

Якщо ж людина більшість часу перебуває за містом і навіть в неосвоєній місцевості, то краще скористатися мобільним інтернетом. Його швидкості вистачає для перегляду ТБ.

Залишається лише визначитися з оператором послуг інтернет-телебачення. В Україні працюють декілька провайдерів ОТТ-телебачення. Одним із найвідоміших вважається Divan.TV. Цей сервіс інтернет-ТБ пропонує кращі телешоу, фільми та серіали у будь-якому куточку світу, де є доступ до Мережі. Якісне телебачення можна дивитися навіть у відпустці на Smart TV, мобільних пристроях і комп’ютерах. Також усім глядачам відкривається доступ до онлайн-кінотеатру з новинками широкого екрану та хітами кінопрокату.

Крім того, користувачі Divan.TV можуть скористатися добіркою нових американських та європейських серіалів від кращих світових студій – HBO, CBS, Showtime, Starz та інших. Нові серії доступні в день прем’єри, а за їхній перегляд не потрібно нічого доплачувати за перегляд. Щоб поринути у світ телебачення нового покоління, достатньо лише доступу до швидкісного інтернету.

 

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + 6 =