Як не помилитися з вибором планування в новобудові Ужгорода
Покупка нерухомості завжди викликає низку питань в інвестора. Клієнту потрібно заздалегідь визначитися з бюджетом, районом та врахувати безліч технічних характеристик житлового комплексу. Зараз новобудови України пропонують покупцям усе необхідне для комфортного життя.
Девелопери облаштовують прибудинкову територію, будують дитячі, ігрові та спортивні майданчики, лаунж-зони. Також забудовники створюють затишок у під’їздах: встановлюють панорамне заскління, встановлюють меблі, висаджують живі рослини та правильно підкреслюють плюси інтер’єру за рахунок світла. Нітрохи не менше уваги приділяється різноманітності планувань та площі житла.
Але як вибрати для себе ідеальний варіант і не розчаруватися у виборі квартири після укладання договору купівлі-продажу? У цій статті зібрані основні моменти, на які українцям потрібно звернути увагу під час вибору нерухомості на первинному ринку.
Які варіанти планувань представлені в новобудовах Ужгорода
Ужгородський житловий фонд представлений гарним вибором житлової площі. За рахунок цього молоді люди, сімейні пари та великі родини легко знайдуть будинок своєї мрії. Найчастіше в продажу зустрічаються:
- квартири-студії;
- житло із традиційним розташуванням кімнат;
- smart-житло;
- суміжно-роздільне планування.
У кожного з перерахованих варіантів є сильні та слабкі сторони. Потрібно детально розглянути кожну пропозицію, щоб краще розуміти ризики.
Квартира-студія
Такий житловий простір пропонує об’єднану кухонну та житлову зону. Оскільки стіни всередині є тільки у ванній кімнаті, створюється відчуття більш просторої квартири. Приміщення краще освітлюється, відмінно підходить для інтер’єрів у стилі модерн, лофт або мінімалізм.
Зазвичай студії розглядають для покупки молоді та прогресивні люди без дітей. Об’єднані зони можна використовувати для відпочинку, роботи або спілкування з друзями. А коли народиться дитина, то перші 2-3 роки можна не думати щодо розширення.
Традиційні рішення
Новобудови Ужгорода представлені переважно плануваннями, де відразу зведені стіни та є чітке розмежування. Ізольовані кімнати дають змогу не витрачати гроші на професійний дизайн або ремонт.
В класичній нерухомості є: кухня з дверима, розділений або суміжний санвузол, велика вітальня та 1-2 спальні. Інвестори можуть як завгодно облаштовувати простір.
Smart-квартира
Малогабаритні об’єкти в Ужгороді поки ще не так поширені. До плюсів цього планування відноситься простота та мінімалізм. На невеликій кількості м2 особливо комфортно самотнім людям, студентам та кар’єристам, які майже не бувають вдома. На площі 25-30 метрів немає зайвого простору, щоби збирати мотлох або розкидати речі.
Суміжно-роздільне планування
Подібні варіанти квартир називають універсальними, тому що вони поєднують плюси квартири-студії та традиційного планування. Зазвичай у такій житловій площі кухня об’єднана з вітальнею та балконом, а інші кімнати ізольовані. Це дає змогу власникам збиратися великими компаніями на свята та не тулитися на тісній кухонній зоні розміром 6-8 м2. Водночас у кожного члена родини залишається відокремлена кімната, куди не проникає сторонній шум та легко відпочити в тиші.