Будова століття – як інакше назвати ЦНАП у Мукачеві, про будівництво якого вже говорили сотні разів. Зараз у владі звітують: ще трохи – і ЦНАП запрацює.
Тож чи знову не буде так, що назвуть чергову дату, потім знову перекладуть – мовляв, потрібно ще трохи часу? А потім виявиться, що треба ще трохи грошей – адже, умовно кажучи, забули включити у кошторис опалення, чи , скажімо, інші важливі речі. Це так – припущення, ми нічого не стверджуємо. Однак, повертаючись до гарної скляної будівлі з не дуже гарною передісторією.
Будівництво ЦНАПу у Мукачеві розпочалося ще у 2016 році. Тоді з різних причин об’єкт так і не здали вчасно, і терміни здачі переносили кілька разів на рік. І от надворі 2020 рік, а оновленої будівлі так і не має. Коментар Іван Білащинець – фінансовий аналітик про те, що об’єкт багато разів переностили,був суд, однак судові рішення не оприлюднені. Чим завершилися судові баталії між замовником та «недобросовісним підрядником» наразі невідомо.В кінці літа був проведений тендер та було обрано переможця, який власне продовжив ремонтні роботи у будівлі, йшлося про ще додаткове виділення 9 мільйонів. Цікавою є і та деталь, що у тендері заявлено не будівництво об’єкту, або завершення будівництва, а реконструкція будівлі – на жаль так і не завершені роботи, громадськості не зрозуміло, коли все буде завершено, на останній сесії міський голова обіцяв що буде завершено будівництво до 25 жовтня, однак роботи ще тривають. На останній сесії міської ради минулої каденції міський голова Андрій Балога стверджував, що ЦНАп буде готовий до 25 жовтня. Проте наразі там і досі тривають ремонтні роботи. Тож коли все ж можна сподіватись на відкриття славнозвісного ЦНАПу питання відкрите. З власних джерел нам стало відомо, що невчасне відкриття центру може повернутись навіть міжнародним скандалом – адже міжнародні партнери повинні здійснити поставки меблів, а в разі неготовності споруди поставки можуть зірватись. Зараз у владі звітують: ще трохи – і ЦНАП запрацює. Тож чи знову не буде так, що назвуть чергову дату, потім знову перекладуть – мовляв, потрібно ще трохи часу? А потім виявиться, що треба ще трохи грошей – адже, умовно кажучи, забули включити у кошторис опалення, чи , скажімо, інші важливі речі. Це так – припущення, ми нічого не стверджуємо.