Діалоги

Свіжі випуски

Всі випуски

Програма “Діалоги”. Підготовка до Різдва

Про Різдвяний піст, добрі справи, милосердя та довіру , а ще “акцію” і “бонуси” до “Чорної п’яниці” жартома – у програмі “Діалоги”, о. Василь Копин, декан м. Мукачева Мукачівської греко-католицької єпархії.

Програма “Діалоги”.Як відрізнити симптоми СОVID, грипу та застуди?

Як відрізнити симптоми СОVID, грипу та застуди? Чи насправді дієва профілактика та вакцинація? Чи варто кілька разів на рік робити рентген?

Програма “Діалоги”. Микола Лучок – Єпископ Мукачівської дієцезії РКЦ

О. Микола Лучок – Єпископ Мукачівської дієцезії римсько католицької церкви про бунт, насилля, рани, алкоголізм та інші залежності, чому це зранення і хвороба, і що з нею робити?

Програма “Діалоги”. День усіх Святих

Програма “Діалоги”. Гість – отець Василь Копин – декан м. Мукачева Мукачівської греко-католицької єпархії. Розмовляли про відзначенням вірянами Дня усіх святих,

Програма “Діалоги”. Протоієреєй Олександр Клименко

Програма “Діалоги”. З гостем, протоієреєм Олександром Клименко, переможцем “Голосу країни -2017”, розмовляли про сімейні цінності у сьогоденні.

Програма “Діалоги”. Олександр Крицкій

Захоплення виноградарством та виноробством, збереження історичної спадщини, доброчинність, підтримка різних напрямів розвитку дітей та молоді – про різносторонні діяння Олександр Крицкій у програмі «Діалоги».

Програма “Діалоги”. З гостем, Романом Зажирком

З Романом Зажирко – віцепрезидентом федерації GSF, головою осередку стронгменів України розмовляли при головні змагання року – “Богатир року – 2020”. Почули про масове дійство, кращих стронгменів України та головні призи.