Діалоги

Свіжі випуски

Всі випуски

Діалоги. Зіна Левітіна

Співрозмовниця — Зіна Левітина, органістка у римо-католицьких храмах, про тонкощі та деталі професії.

Діалоги. Благодійний концерт

Співрозмовники — Світлана Самойлюк, засновник благодійного фонду “Ціль — щасливе дитинство”, і Марина Сипень, засновник благодійного фонду “Щасливі улюбленці”. Про благодійний концерт, який організують у Мукачеві для підтримки Крістіни Качур, котра бореться з раком крові.

Діалоги. Евеліна Тоба

Необхідність одягатися за правилами лякає багатьох. Як робити це правильно – говоримо з консультантом з етикету Евеліною Тобою.

Діалоги. Борис Декет

Про спорт, силу, звитягу, швидкість і спортивні перегони: Борис Декет, гонщик, людина року-2014 за версією журналу «Статус».

Діалоги. Евеліна Тіба

Співрозмовник – Евеліна Тіба, організатор та спікер майстер-класу “Lady Brand”

Діалоги. Орест Зуб

Орест Зуб – мандрівник, блогер, онлайн-підприємець, письменник. Неординарна та цікава особистість, родом зі Львова. За плечами у нього 110 країн, подорожує здебільшого з жінкою та маленьким рюкзаком. Про подорожі, саморозвиток та як на це заробити за допомогою інтернет-бізнесу, ділиться в україномовному блозі. Частий гість у медіа та різних заходах. Між тим написав бестселер: протягом 3 […]

Програма «Діалоги». Отець Сергій Герзанич

Програма «Діалоги» . Гість – о. Сергій Герзанич – священик римо-католицької парафії Святого Петра і Павла в с. Кольчино. Тема розмови: «Традиції святкування та символіка свята Католицького Різдва Христового»