Діалоги

Свіжі випуски

Всі випуски

Програма “Діалоги”. Павло Лукач

Програма “Діалоги”. Гість програми: Павло Лукач – кардіохірург. Розмова про медицину.

Програма «Діалоги». Насмітив – прибери

У програмі  «Діалоги» про акцію з нагоди всесвітнього дня прибирання  розповідають волонтерки Світлана Самойлюк та Діана Скиба.

Програма «Діалоги». Ірина Петрова – дружина голови Закарпатської ОДА

Ексклюзив «М-студіо». Перше публічне інтерв’ю Ірини Петрової, дружини голови Закарпатської ОДА: про унікальний проект заради збереження дерев’яних церков, родину, чоловіка

Програма «Діалоги». Володимир Чубірко

5 років без політики! Володимир Чубірко – громадський діяч, підприємець, голова Закарпатської обласної ради 2014-2015 років, директор благодійного фонду «Віза» про життя і досягнення за цей час у програмі «Діалоги».

Програма “Діалоги”. Микола Лучок

Свобода та істина, поняття ліберальності та гуманізму. Хто визначає цінність свободи та чи існує вона у сучасному світі – у програмі “Діалоги” Микола Лучок – єпископ – помічник Мукачівської дієцезії римсько-католицької церкви

Добрі справи

Зелений патруль, маркування туристичних маршрутів, організація спортивних заходів, благодійність та чимало інших добрих справ у арсеналі громадської організації «Армада Карпат», хоча ще й року не має, як створена.

Програма “Діалоги”. Гість Павло Лукач. Тема: Пандемія коронавірусу та хронічні захворювання.

У програмі “Діалоги” Павло Лукач – завідувач кардіохірургічним відділенням Закарпатського обласного кардіологічного диспансеру. Як вберегтися під час пандемії коронавірусу та хронічні захворювання.