Діалоги

Свіжі випуски

Всі випуски

Програма Діалоги

В ефірі програма Діалоги. У гостях відомий український фристайліст, суперфінасліст Кубку світу з лижної акробатики, учасник фіналу Олімпійських ігор у Пекіні 2022, бронзовий призер світу 2023 з лижної акробатики – Олександр Окіпнюк.

Програма «Діалоги»

У гостях Василь Секереш – медик-ліквідатор наслідків Чорнобильської катастрофи Випуск присвячений Дню пам’яті Чорнобиля. 26 квітня вже 38 рік поспіль згадуємо саму катастрофу і загиблих в ній, а також героїзму працівників станції, ліквідаторів, пожежників, медиків і всіх людей, причетних до ліквідації наслідків аварії. Говорили про завдання медиків, евакуацію населення із зони ураження радіацією, психологічні та […]

Програма «Діалоги»

Про перемогу на чемпіонаті  України з кіокушинкай карате, наполегливі тренування та волонтерство спілкувалися з юною спортсменкою Анною- Марією та її мамою пані Наталією. Родина – переселенці з Запоріжжя. У програмі «Діалоги» розповіли про шлях до вершин у спорті, з чого починали та до чого прагнуть. Більше про історію успіху Анни-Марії – чемпіонки з карате дивіться […]

Програма «Діалоги»

У гостях Маріанна Сухолова – заслужена артистка України У фокусі випуску -культурна дипломатія та творчість під час війни. Говорили про складні часи для артистів, перехід у онлайн, благодійні заходи на підтримку захисників, а ще про важливість виховання молоді, любов до української пісні, патріотизм, передачу досвіду, викладацьку та наукову діяльність.

Програма “Діалоги” з Мирославою Вербищук

Програма “Діалоги”, в гостях Мирослава Вербищук – закарпатська співачка, авторка пісень.

Програма «Діалоги» з Євгеном Бочком

Про необхідність відновлення психофізіологічного здоров’я під

Програма “Діалоги”. Все про схуднення

“Схуднути можна, головне мати бажання”- саме такої думки гостя чергового випуску програми “Діалоги”. Як схуднути без шкоди для здоров’я та про марафони схуднення дивіться більше у випуску.