Онлайн-генератори паролів: особливості та надійні сервіси

Навіть якщо ви користуєтеся тільки електронною поштою, варто заздалегідь потурбуватися про безпеку персональних даних. 

Що ж тоді говорити про активних користувачів мережі, які мають акаунти в усіх можливих соціальних мережах та ще на купі додаткових сайтів. Їм і поготів потрібні надійні ідентифікатори, які практично неможливо вгадати. Вибрати їх допоможе генератор паролів, про особливості якого ми й поговоримо в цій статті.

Що таке рандомайзер?

Впевнені, вам уже неодноразово доводилось чути, а може, і користуватися подібними сервісами, наприклад, тими, що вибирають випадкове число з діапазону. Проте вони також здатні створити пароль, який не міститиме вашої особистої інформації та надійно захищатиме акаунт від кіберзловмисників.

Можна сказати, що онлайн-генератор — це такий спеціальний інструмент, який за певними алгоритмами рандомно генерує складні послідовності. При цьому користувач найчастіше може сам задавати параметри комбінацій, наприклад, використання літер верхнього регістра, спеціальних символів чи цифр.

Навіщо їх використовувати? Насправді все просто: багато ресурсів висувають особливі вимоги до безпеки ідентифікаторів, і вигадати оригінальний пароль відповідно до них самостійно буває складно. Проте сьогодні попит на такі онлайн-сервіси суттєво підвищився, що безпосередньо пов’язано з інтернет-фішингом та іншими видами діяльності кіберзлочинців.

Слід сказати, що генератори можуть працювати онлайн чи завантажуватися на пристрій. Проте саме перший варіант найбільш зручний для використання, адже доступний у будь-який час і на будь-якому гаджеті. Однак тут важливо вибрати якісний ресурс, яки гарантовано не має доступу до ваших даних.

Переваги онлайн-генераторів

Платформи, які здатні згенерувати пароль різної довжини та складності, мають безліч переваг, які точно переконають вас у необхідності їх використання. Серед них:

  1. можливість самостійно визначати довжину комбінації — можна налаштувати необхідну кількість символів, але пам’ятайте, що їх повинно бути не менше, ніж шість;
  2. використання великих і малих літер, спеціальних символів і цифр — більшість програм дозволяють визначати ці параметри, а також повторюваність знаків самостійно;
  3. миттєва генерація — вам не доведеться чекати на результат, адже система видає послідовність миттєво;
  4. унікальність комбінацій — алгоритм побудований так, що жодна послідовність не повторюється. Це гарантує додаткову безпеку акаунту;
  5. відсутність додаткових умов — щоб користуватися сервісом, не треба надсилати СМС, реєструватися тощо.

Webpass.pro — функціональний сервіс для роботи з паролями

Якщо ви активно користуєтеся інтернетом, рекомендуємо скористатися сервісом Webpass.pro. Він навіть кращий за звичайний рандомайзер, адже це повноцінний менеджер паролів. Ця програма пропонує не тільки створити пароль, а ще й безпечно зберігати всі ідентифікатори в одному місці.

Webpass.pro — це своєрідне сховище комбінацій, яке відкривається майстер-паролем. Виходить, що вам не потрібно запам’ятовувати ідентифікатори для кожного профілю, адже всі вони зібрані в онлайн-менеджері. Зазначимо, що сервіс не має доступу до вашої інформації, адже вона зберігається в локальному сховищі вашого браузеру.

Цей диспетчер підходить також і для корпоративного використання. Webpass.pro допомагає також виконувати такі завдання:

  1. відкривати колегам доступ до паролів, налаштовувати його та блокувати їхні акаунти після звільнення;
  2. визначати мінімально допустиму складність комбінацій;
  3. аналізувати актуальність та безпеку ідентифікаторів;
  4. безпечно ділитися ними всередині системи та надавати тимчасовий доступ за посиланням.

Додаткова безпека забезпечується використанням двофакторної аутентифікації від Google. Крім того, система регулярно проходить комплексний аудит, що дозволяє вчасно визначити слабкі місця та усунути їх.

Онлайн-генератор послідовностей допоможе вигадати унікальні та складні комбінації, а за допомогою Webpass.pro вам не доведеться запам’ятовувати їх, адже всі ідентифікатори будуть надійно зберігатися в одному місці.

Стаття створена за матеріалами сайту https://webpass.pro/ua/.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × three =