Чемпіонат з греко-римської боротьби

У Мукачеві на території ДЮСШ відбулися всеукраїнські змагання з греко-римської боротьби. 320 юних спортсменів до 15 років змагалися за кубок України в 10 вагових категоріях. Команду Мукачева на цих змаганнях представили 30 спортсменів. Тренер збірної каже, тренування юнаків завжди проходять на максимальному рівні, тому особливої підготовки до сьогоднішніх змагань не було. Серед суперників мукачівських борців учасники змагань із 17 регіонів України. Всі команди показали неабиякі результати, адже саме українські спортсмени славляться витривалістю та стійкістю. Упродовж 2 днів юнаки змагалися за перемогу та можливість потрапити до національної збірної, щоб виступати на міжнародному рівні. У загальнокомандному результаті спортсмени із Закарпаття посіли третє місце, друге за командою з Миколаївської області, а переможцем стала команда з Київської області.