Головна сторінка

Останні новини

Категоричне засідання. Обласна сесія

Вимога відставки голови обласної ради, висунення від фракції Рідне Закарпаття недовіри роботі більшості облради, зокрема постійних комісій, найменший серед регіонів України бюджет розвитку Закарпаття, перехід у жовту зону та епідситуація і вакцинація, а також освоєння бюджетних коштів та зміни до низки важливих програм життєдіяльності краю – депутати зібрались на третє пленарне засідання третьої сесії Закарпатської […]

Скандальне засідання. Нагальні питання

Сьогодні в Берегові відбулась четверта сесія Берегівської районної ради 8 скликання. На порядку денному розглянули ряд невідкладних питань, заслухали доповідачів з різних галузей та прийняли ряд рішень. Не обійшлося й без скандальних моментів.

Зіркове майбутнє Срібної Землі». Серія концертів

Пресконференцію з нагоди серії концертів у рамках проєкту Закарпатського народного хору із талановитими дітьми краю «Зіркове майбутнє Срібної Землі» організували в Ужгороді. Спікери розповіли про гала-концерти арт-проєкту, що відбудуться у Перечині, Хусті та обласному центрі, що вперше пройде за підтримки Українського культурного фонду.

Символ незалежності. Найбільший флагшток

У межах президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Ужгороді нещодавно установили найбільший флагшток Закарпаття. «Знаково, що відкриття приурочили до 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора.

Лінійний прискорювач. Лікування по-новому

Реконструкцію Закарпатського обласного клінічного онкологічного диспансеру в Ужгороді реалізували завдяки програмі Президента «Велике будівництво». У закладі охорони здоров’я встановили перший у регіоні лінійний прискорювач, який невдовзі запрацює.

Проводять роботи. Н-13

На Ужгородщині в межах ремонту маршруту Н-13 укріплюють відкоси на звуженій ділянці дороги. У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області зазначають, що в Ужгородському районі між с. Кам’яниця та м. Перечин проводять роботи з укріплення відкосів на звуженій ділянці.

Особливості осіннього призову-2021

Про особливості осіннього призову-2021 на строкову військову службу у краї говорили на брифінгу в прес-центрі Закарпатської ОДА. Призовна кампанія стартувала 1 жовтня і триватиме до 31 грудня.

Оновлена школа. Сучасне навчання

Вже другий навчальний семестр школярі з Батівської школи навчаються у оновлених приміщеннях та ходять гарними коридорами. Тут пів року тому у рамках президентської програми «Велике будівництво» капітально відремонтували школу та садочок, що знаходиться на її базі.

«Здибанка» – простір для молоді

У Батьові на території селищної ради функціонує культурний центр «Здибанка». Тут збирається молодь з усієї громади та беруть участь у різних проектах та громадських ініціатив. «Здибанка» – молодіжний простір для молоді всієї Батівської територіальної громади.

Виноградні традиції. Сезон урожаю

Виноградівщина здавна славиться унікальними виноградниками та виноробством. Ці традиції тут передаються з покоління в покоління. Досвідчені виноградарі вже знають всі тонкощі цієї справи та з кожним роком вдосконалюють свої вміння.

Жовта зона. Хто працюватиме?

Вже завтра Україна перейде до «жовтого» рівня епіднебезпеки. Саме з цього приводу сьогодні у пресцентрі облдержадміністрації відбувся брифінг. Жовтий рівень епідеміологічної небезпеки офіційно оголошений з 23 вересня на всій території України!

Зелена країна. Висадити мільярд дерев

Президент України Володимир Зеленський ініціював екологічний проєкт «Зелена країна», метою якого є збільшення площі лісів в Україні. У найближчі три роки в країні планують висадити один мільярд дерев.

Політика

Програма «Життя після об’єднання». Іршавська ОТГ

Програма «Життя після об’єднання» 30 квітня 2017 року утворилась Іршавська ОТГ. До її складу увійшло 8 рад, які включають по кілька населених пунктів – місто Іршава, села Собатин, Лоза, Брід, Дешковиця, Дубрівка, Велика Розтока, Мала Розтока

Кримінал

Різдво Пресвятої Богородиці. Важливе свято

Різдво Пресвятої Богородиці відзначається сьогодні, 21 вересня. Свято здавна вважалося важливим для жінок, а в народі було символом початку осені і Днем врожаю. На Різдво Божої Матері прийнято допомагати бідним, займатися благодійністю, а ось сваритися з близькими – погана прикмета.

Життя

Категоричне засідання. Обласна сесія

Вимога відставки голови обласної ради, висунення від фракції Рідне Закарпаття недовіри роботі більшості облради, зокрема постійних комісій, найменший серед регіонів України бюджет розвитку Закарпаття, перехід у жовту зону та епідситуація і вакцинація, а також освоєння бюджетних коштів та зміни до низки важливих програм життєдіяльності краю – депутати зібрались на третє пленарне засідання третьої сесії Закарпатської […]

Спорт

Культура

Зразковий музей. Отримали державну відзнаку

Нещодавно Іршавський історико-краєзнавчий музей за досягнуті успіхи у створенні експозицій і виховну роботу серед молоді отримав державну відзнаку – звання Зразковий музей. Історико-краєзнавчий музей Іршавського міського центру позашкільної освіти

Здоров’я

Цікаве

Ведмежа зимівля. Не залягли у зимову сплячку

Хоч вже два зимові місяці  позаду, в зимову сплячку  цього сезону  залягли лише 6 із 32 клишоногих, які живуть в реабілітаційному центрі бурового ведмедя в НПП “Синевир”. А все  через мінливу погоду. Тож відвідувачі змогли вдосталь поспостерігати як тварини тішаться снігу. 

Допомога