Вокальний гурт «Бревіс» подарував мукачівцям «Зимову історію»

Найвідоміші українські колядки, щедрівки та новорічні пісні в сучасному акапельному аранжуванні, переповнена зала глядачів ну і звісно святкова атмосфера: мукачівський гурт «Brevis» традиційно в період новорічно-різдвяних свят для закарпатців та гостей краю організували цілу «Зимову історію».

Традиційно в період різдвяно-новорічних свят у залі мукачівського драматичного театру відбувся концерт відомого вокального гурту «Бревіс». На заході зібралася чимала кількість глядачів. Кожен – в очікуванні справжнього музичного дійства.

Зі сцени звучали відомі українські колядки, щедрівки та новорічні пісні в сучасному акапельному аранжуванні. Артисти розповідають, кожен рік дарують творам нове, особливе звучання, а у виступ вкладають всю душу.

Як зізнаються музиканти, з концертами об’їздили вже всю Україну, неодноразово збирали повні зали глядачів й за кордоном. Однак виступати у рідному місті завжди найбільш хвилююче.

Цього разу для глядачів підготували 26 композицій. Репертуар колективу багатогранний. Музиканти кажуть, до різдвяного – підсумково концерту готуються дуже сумлінно. Саме тому результатом завжди залишаються задоволені не тільки глядачі але й самі артисти.

Присутні ще довго не хотіли відпускати зі сцени артистів. За їхніми словами, завдяки співу талановитих музикантів отримали цілу гаму позитивних емоцій. Тож з нетерпінням очікуватимуть наступних концертів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + 19 =