Вже колишній голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко відзвітував про свою роботу

11 місце займає Закарпаття у загальному рейтингу областей України – такий цьогорічний результат краю. В облдержадміністрації підбили підсумки роботи під керівництвом Ігоря Бондаренка за майже півроку. Серед них і стратегічно важливі!

Діяльність за цей час була направлена на вирішення основних проблем області. А це: незадовільний стан доріг, проблема твердих побутових відходів, реалізація децентралізаційної реформи, низький рівень надходжень до бюджетів та освоєння субвенцій, незаконна вирубка лісів, контрабанда.

Було, м’яко кажучи, нелегко, але ми ЦЕ зробили! Разом! – резюмував Ігор Бондаренко. Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський 23 грудня звільнив двох голів ОДА – Закарпатської та Львівської, мотивуючи відсутністю результатів роботи. Тому вже колишній очільник ОДА подякував усім за співпрацю. Представники обласної влади у свою чергу подякували Ігорю Бондаренку за роботу.

На завершення зібрання – прощальне слово колишнього голови Закарпатської ОДА. За словами Ігоря Бондаренка, після звільнення він планує повернутися до адвокатської й наукової діяльності.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 2 =