Президент звільнив начальника закарпатського управління СБУ

Начальника Управління СБУ в Закарпатській області Володимира Пахнюка разом з чотирма керівниками інших регіональних підрозділів спецслужби звільнив президент Володимир Зеленський. Про їхнє  звільнення сказав заступник глави Адміністрації президента Руслан Рябошапка.

Сьогодні на брифінгу Рябошапка заявив про ухвалення рішення, яким звільняють 5 керівників регіональних управлінь СБУ. Звільнено керівників обласних управлінь Служби безпеки у Львівській, Одеській, Вінницькій, Чернівецькій та Закарпатській областях. За словами Руслана Рябошапки, заступників голови СБУ Олега Фролова і Владислава Косинського звільнили тому, що посадовці “причетні до багатьох протиправних діянь, в тому числі, які вчинялися під час виборчої кампанії”. “І це, насправді, для них тільки початок цього шляху, я маю на увазі звільнення, інші речі будуть здійснюватись у процесуальному порядку”, – зазначив Рябошапка.

В АП також кажуть, що звільнені керівники регіональних управлінь “відзначилися в негативному плані у явищах, які пов’язані з контрабандою”. Рябошапка перерахував низку областей, у тому числі Закарпатську, додавши: “Це ті регіони, де було зафіксовано багато явищ, пов’язаних з контрабандою”.

Крім керівників циїх п’ятьох управлінь СБУ, згодом на сайті президента з’явився указ про звільнення начальника УСБУ у Волдинській області.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − seven =