«Прискорити оформлення документів на землю для учасників бойових дій», – закарпатські нардепи звернулись до Бондаренка

До голови Закарпатської обласної адміністрації звернулися народні депутати України Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк. У зверненні народні депутати звертають увагу голови ОДА на необхідність прискорення оформлення документів для на отримання земельних ділянок, що надійшли від учасників бойових дій та осіб прирівняних до них.

На своїй сторінці у мережі Фейсбук народний депутат України Василь Петьовка зазначив: «Сьогодні на порядку денному гостро стоїть питання щодо впровадження ринку землі. Згідно з зареєстрованими у ВРУ законопроєктами, з жовтня 2020 року державні землі сільськогосподарського призначення мають бути передані у власність ОТГ, на території яких вони знаходяться. Зміна власника землі потягне за собою повторне здійснення процесу оформлення документації, відповідно до поданих громадянами заяв. Це стосується також учасників бойових дій на Сході України, які й так тривалий час очікують на передбачене законодавством виділення земельних ділянок. Щоб уникнути таких довготривалих процесів, ми з народними депутатами Валерієм Лунченком, Владіславом Поляком та Робертом Горватом звернулися до Голови Закарпатської ОДА Ігоря Бондаренка з проханням у найкоротші терміни розглянути заяви від учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, поданих місцевим РДА та ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області.»
Нагадаємо: у Верховній Раді України зареєстровано ряд законопроектів, що мають регулювати ринок земель сільськогосподарського призначення. Очікувано, що законодавство має вступити в дію з 1 жовтня 2020 року. Аби уникнути довготривалих процесів щодо отримання земельних ділянок, народні депутати Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Роберт Горват та Владіслав Поляк звернулись до голови Закарпатської обласної адмністрації з проханням прискорити оформлення документів на отримання земельних ділянок, поданих учасниками бойових дій та осіб, прирівняних до них

Сьогодні на порядку денному гостро стоїть питання щодо впровадження ринку землі.Згідно з зареєстрованими у ВРУ…

Опубліковано Василь Петьовка Вівторок, 12 листопада 2019 р.

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − eight =