Для відновлення гідротехнічних споруд на Тячівщині та Рахівщині потрібно 92,7 мільйонів

Представники депутатської групи «Довіра», до якої входять народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват зустрілися з Прем’єром Гончаруком.

Про зустріч на своїй сторінці у фейсбук розповів народний депутат Василь Петьовка: «Вчора у стінах Кабміну відбулася робоча зустріч представників депутатської групи “Довіра” з Прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.
Разом з колегами – нардепами із Закарпаття підняли ряд важливих питань, які стосуються фінансування програми розвитку регіону українських Карпат на наступні два роки, реконструкції та будівництва нових міжнародних пунктів пропуску на кордоні з ЄС, ремонту доріг, фінансування протипаводкових програм тощо.

Для мене як для депутата-мажоритарника з 72 округу останнє питання є вкрай важливим, оскільки після проходження сумнозвісних паводків потреба у коштах на відновлення гідротехнічних споруд у Рахівському та Тячівському районах складає 92,7 мільйонів гривень.
Для забезпечення виконання програми комплексного протипаводкового захисту в басейні р.Тиса на території наших районів маємо потребу у виділенні ще 70,2 мільйонів гривень.

Нагадаю, що раніше мною було ініційовано зустріч в Закарпатскій ОДА щодо вирішення питання розчищення русел закарпатських річок.
Дякую колегам з депутатської групи “Довіра”, зокрема, представникам нашої області – Валерію Лунченку та Роберту Горвату за активну роботу у вирішенні піднятих питань!»

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 10 =