Зустріч з австрійською делегацією

Перезавантажити українсько-автстрійські відносини, перейняти досвід, аби запровадити в економіку Закарпаття, залучити австрійських інвестицій у спільні проєктита сформувати дорожню карту співпраці – така основна мета зустрічі австрійської делегації з представниками обласної влади, бізнесу, науки і освіти, яка пройшла у Закарпатській ОДА.
Закарпаття – регіон з великим потенціалом, крім того межує географічно з Євросоюзом, а Україна обрала шлях до євроінтеграції, –  це спонукає до транскордонної співпраці. Чимало австрійських та спільних українсько-австрійських підприємств вже працюють у краї, зокрема: «Фішер-Мукачево», «Термінал-Карпати», «BlizzardProduction», тощо.
Обговорили також можливість використовувати досвід Австрії у запровадженні альтернативної енергетики, зокрема енергії сонця, вітру, води на благо громад. Торкнулися також співпраці з Ужгородським національним університетом, адже завдяки цьому зареєстровано чимало патентів у сфері електроніки. Крім того, налагоджений обмін студентами та викладачами, реалізовані спільні проєкти тощо. Цей напрям і багато інших планують розвивати найближчим часом.
У Закарпатті буде створена робоча група для розробки конкретних проєктів, які презентують австрійським інвесторам на бізнес-форумі. Захід, що планують організувати найближчим часом, повинен стати майданчиком для обговорення ідей, обміну досвідом і створення підприємств у пріоритетних сферах.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nineteen − seven =