Знайдений у Хусті новонароджений хлопчик отримав ім’я і допомогу

У Хусті в чорній сумці у під’їзді знайшли немовля. Його покинула мати на католицьке Різдво. Дитину врятували від переохолодження. І нині тривають пошуки матері-зозулі. Хлопчику дали ім’я, і небайдужі допомагають з теплими речами.

Шокуючу знахідку в під’їзді в чорній сумці першою побачила пані Марта Блицка. Жінка прокинулася від плачу дитини. Немовля було роздягнуте та холодне. Температура тіла у хлопчика була 32 градуси. Жінка викликала швидку, дитинку забрали у пологовий, де надали своєчасну допомогу.

Дитинка – абсолютно здорова. Лікарі переконують, у пологових Хустщини це немовля не народжували. Про матір-зозулю не знають нічого поки що і поліцейські. Однак розпочали кримінальне провадження та просять небайдужих допомогти знайти горе-породіллю. А тим часом громада міста вже долучилася до допомоги. Дитині збирають необхідні речі.

Хлопчику вже дали й ім’я: Мартін, адже знайшли його 25-го грудня, а за церковним календарем це день св. Мартіна. А медики кажуть, що вже озвалось багато охочих, які б хотіли всиновити дитину.

Однак надії знайти рідну маму дитині поки не покидають. Протягом місяця матір шукатимуть, згодом же немовля, ймовірно, потрапить у будинок-інтернат, де і визначать його подальшу долю.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × four =