Змагання з гандболу вдруге відбулися на Тячівщині

Вже вдруге на Тячівщині відбулися змагання із гандболу. Традиційно участь у турнірі взяли дівчатка двох вікових груп 2009 -2010 року, та 2006 – 2008 року. Традиційно свої команди представили Солотвино, Нижня Апша, Грушово, Тячів.

Юні спортсменки поділилися із нашими журналістами, якими хитрощами можна здобути перемогу. Тренери команд вважають, що запорукою успіху команди є бажання тренуватися та командний дух.

І саме завдяки злагодженій грі перемогу у турнірі цього року здобула команда Тячівської дитячої юнацької спортивної школи. Переможці свою перемогу присвятили тренерам.

Турнір пройшов за сприяння народного депутата України Василя Петьовки.

Розвиток гандболу на Закарпатті набирає стрімких обертів. Про це свідчить збільшення кількості команд по області, та і самі досягнення гравців.

Оскільки команда Тячівської ДЮСШ стала фіналістом чемпіонату України, директор спортивної школи Василь Варга за сприяння міської влади написав відношення на проведення фінальної частини чемпіонату України саме у Тячеві. Варто сподіватись, що вже у березні закарпатські спортсменки здобудуть першість у головному чемпіонаті країни.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

sixteen + 10 =