В Мукачеві екскурсоводи і представники влади обговорили розвиток туризму

Про перспективи розвитку туризму в регіоні і не тільки говорили сьогодні фахівці туристичного супроводу, які зібралися в сесійній залі Мукачівської міської ради. Серед головних питань – співпраця екскурсоводів з майбутньою Мукачівською ОТГ. На зустрічі всім присутнім запропонували долучитися до формування робочої групи, головне завдання якої – фіксувати проблеми галузі і пропонувати шляхи їхнього вирішення.

На зустріч з екскурсоводами завітали заступники міського голови Олег Казибрід і Олександр Галай, яким фахівці туристичного супроводу намагалися донести найактуальніші проблеми галузі, що стосуються безпосередньо Мукачева. Як запевнили присутніх, на всі питання увагу звернуть, а також наголосили на важливості співпраці.

Ще одним цікавим питанням зустрічі стало обговорення діяльності та співпраці з новою структурою у сфері туризму, а саме «Центром сталого розвитку Карпат». Окрім того, екскурсоводам розповіли про нові гастрономічні послуги в Ужгороді та на Закарпатті загалом. Будете здивовані, але наш край може запропонувати туристу не лише бограч.

Організатори та учасники зібранням залишилися задоволені. Це не останнє засідання екскурсоводів цьогоріч – вже за місяць пройде виїзна зустріч Середнє-Ужгород.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two + eight =