Жити! 40-річна ужгородка стала матір’ю попри поради зробити аборт

В Англії, Ісландії, Люксембурзі, Фінляндії, Японії та навіть у Індії – аборти дозволені тільки з медичних та соціально-економічних показників, а також у випадках зґвалтування.

У Великій Британії для медичного аборту потрібні висновки двох лікарів. В Польщі ця операція взагалі заборонена. А в Україні право зробити аборт має кожен, не залежно від причин. Від так жінки масово убивають дітей у утробі, отримуючи чи то психологічну чи фізичну травму, і тяжкий гріх на душу. Героїня нашого сюжету, перебуваючи у не найкращій ситуації як віковій так у фізичному плані зважилась на пологи і вирішила поділитися своїм досвідом.

Перші секунди життя, сльози крик, перший дотик та перші слова мами, обійми, поцілунок. А ще, що може бути кращим, як народження нового життя, а для жінки усвідомлення, що стала матір’ю. Материнська любов, кажуть здатна згорнути гори, відродити до життя і врятувати від страшної недуги. А на що здатен страх стати мамою? Невже на вбивство?

Так це не реальна історія, а тільки вигаданий до пісні фільм. І справді не хочеться вірити, що мати здатна на вбивство власної дитини, і хоч в утробі, та все ж живої дитини. Однак на жаль Україна залишається лідером серед країн за кількістю абортів. За статистикою МОЗ, щорічно близько 200 тис. українок переривають вагітність. При цьому 60% абортів роблять за бажанням жінки, 40% – за медичними показниками. На щастя на Закарпатті цей показник з роками суттєво зменшується. Так за перше півріччя року 25 абортів зробили жінки не по медичним показам у гінекологічному відділенні Ужгородської лікарні.

Звичайно, це не єдина лікарня, де жінки проводять аборт, однак і в загальному статистика області тішить чого не скажеш про цифру загальноукраїнську. В області займаються просвітницькою роботою, як медики так представники духовенства. Тож що таке ця процедура, зі страшною назвою? Священик – отець Владислав, батько 3-х дітей переконаний – це дітовбивство.

Представники духовенства аборт вважають важким гріхом, прирівнюють до вбивства. Що кажуть лікарі, можливо нічого страшного в цій маніпуляції немає? Звучить моторошно, а без емоцій важко дивитись на це відео. Однак мало того що аборт це гріх, вбивство дитини , це ще й величезна шкода організму жінки дівчини. Фізична та психологічна. Загроза залишитися безплідною.

Тож що ж штовхає жінок до такої радикальної міри? Вік? фінансові проблеми? сімейні негаразди? А можливо, все в купі? Хвороба, вік, наявність дітей? Чи можуть ці підстави стати причиною до вбивства? Пані Лариса – Ужгородка – переконана – ні.

Ця жінка у свої – за 40, знову стала мамою. Два роки тому пані Лариса, думала що наступив клімакс, однак виявилось, у її утробі б’ється сердечко.

Спочатку стало страшно, адже вже не молода, крім того жінка має інвалідність, у неї відсутній суглоб, а крім дитини в її утробі ще й була величезна фіброміома вагою у 2,5 кг. Лікарі казали, пухлина , у 90% випадків вбиває дитину, та пані Лариса знала, її син витримає цю боротьбу. І вже через 6,5 місяців вагою у 1,8 кг її малеча побачив світ.

У квітні Ромчику виповнилось 2 рочки. Маленький позитив у родині, активний, життєрадісний. Пані Лариса виховує його разом з чоловіком та старшим сином і дякує Богу за можливість відчути себе мамою знову.

Хіба не заслуговує на життя ваш син чи донечка? Хіба не заслуговуєте ви – почути з уст малечі – мамо? Не вже історія пані Лариси не доводить, що з будь якої ситуації є вихід. Не забувайте про те, що навіть комочок, який ви бачите на УЗД – жива людина, і вже має серцебиття. А аборт не позбавляє вас вагітності, а робить вас матір’ю мертвої дитини.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 9 =