Зелена зона в Мукачеві стала прихистком любителів випити та насмітити

Невеликий лісок посеред Мукачева завалений сміттям. Зелена зона, яка б могла стати чудовою територією для відпочинку в мікрорайоні «Підгоряни» перетворилася на прихисток безхатченків, любителів випити та насмітити. Останніх там, до речі, найбільше. Гори відходів перетворили зелену зону на звичайне несанкціоноване сміттєзвалище.

«П’яний лісок», так його називають мукачівці, знаходиться в мікрорайоні «Підгоряни», біля заводу «ЕНО». Назвали його так через любителів хмільних напоїв, які часто розпивали саме тут.
З часом цю територію облюбували ще й несвідомі мукачівці та перетворили на сміттєзвалище. Викидають усе, що можна уявити – від побутових відходів до будівельних. Серед купи сміття можна побачити навіть комп’ютерну техніку. Чого тут нема – так це хоча б натяку, що тут колись прибирали.

Про те, що Україні потрібні більші штрафи за такі порушення, у Верховній Раді заговорили ще у 2017 році. У запропонованому законі мова йшла про штрафи від 16 тисяч до 80 тисяч гривень. Та досі максимальний штраф за несанкціоноване сміттєзвалище складає не більше 2000 гривень. Слідкувати за правопорушниками та не доводити до такого жахливого стану територію міста мають працівники муніципальної міліції – в їхні обов’язки покладене дотримання правил благоустрою. А платникам податків Мукачева ця структура обходиться цього року у 8 мільйонів гривень.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 15 =