В Мукачеві на Митрополита Володимира збудують новий сквер

«Затишний» сквер планують побудувати на вулиці Митрополита Володимира в Росвигові. Згідно з проектом, там, де були зарості і ввечері краще було взагалі не ходити, обіцяють організувати відпочинкову зону. 

Саме «Затишний» називатиметься новий сквер на розі вулиць Росвигівська, 30 та Митрополита Володимира, 38. Як повідомляє Мукачівська міська рада, цей проект буде реалізовано згідно з конкурсом Бюджету громадських ініціатив. Саме зараз тут підрядна організація завозить будівельні матеріали та проводить їх складування для подальшого монтажу.

Таку ініціативу підримують і місцеві, бо цим відрізком вулиці раніше страшно було і ходити. Взагалі мукачівці за озеленення та приведення до ладу мукачівських вулиць та нових скверів. Та за умови, якщо роботи, які починають, доводять до кінця. От, до прикладу, сквер на вулиці Духновича мали завершити 30 червня. Тоді під час ремонтних робіт виникли додаткові незаплановані витрати – і роботи призупинили. Літо завершуються, а добудовувати сквер поки ніхто не збирається. Територія недобудови виглядає так, ніби робітники, які там працювали, в терміновому порядку покидали цей парк, як під час евакуації.

Бруківка, яку можна було використати, тут на кожному кроці. Та питання справді в тому, чи варто було її класти, адже й той тротуар, який тут поклали, вже починає руйнуватися. А цим тротуарам нема ще й року. А реконструкція цього парку платникам податків Мукачева обходиться поки що в майже 5 мільйонів гривень.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine + 3 =