Мукачівська райрада провела чергову сесію

Сьогодні відбулося чергове засідання Мукачівської районної ради. Розглядали питання про внесення змін до програм, які прийняли минулого року та про зміни до бюджету. Найбільше обговорень викликали питання освіти, медицини та тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Чергове засідання Мукачівської районної ради розпочали з привітань іменинників. Після неофіційної частини перейшли до обговорення нагальних питань, які попередньо розглянули на профільних комісіях. Переважно під час засідання розглядали питання змін до програм, які прийняли минулого року та зміни до бюджету. Також розглянули питання розподілу коштів на програми медицини.

Питання освітянських програм викликало жваве обговорення. Питань багато, але начальниці управління освіти, молоді та спорту, яка б дала на них відповідь, у залі не було.

У ході обговорень прийняли рішення створити комісію з питань виконання делегованих повноважень. Також ухвалили рішення щодо встановлення розміру тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 − one =