Заросла і засмічена: дамба на Латориці дошкуляє мукачівцям

Захаращена дамба річки Латориця роками дошкуляє жителям мікрорайону Росвигово. Мова йде про околицю вулиці Набережної, де мешканці приватних будинків потерпають від сміття, заростей та смороду.

Усні звернення до чиновників не дали результату, тому активіст Михайло Рубіш у травні цього року звернувся до очільника УМГ Мукачівського міськвиконкому з письмовою заявою. Проте обіцянки про розчистку дамби так і залишилися обіцянками. Людям увірвався терпець, у відчаї, що їх ігнорують, звернулися до редакції телеканалу «М-Студіо».

Зарості рослин, як у джунглях, сміття, болото, що не просихає, навіть, у спеку, сморід , який, на щастя, камера не передає – так виглядає дамба річки Латориця на околиці вулиці Набережної у Мукачеві. Поряд з дамбою – каналізаційно-насосна станція №7. Весною цього року активіст звернувся до водоканалу, аби ліквідувати викиди у річку.

Михайло Рубіш каже, регулярно ходив на прийом до очільника управління міського господарства, але після чергової невиконаної обіцянки у травні цього року написав заяву і звернувся офіційно, аби відреагували на проблему.

Чи варто сподіватися, що цього року таки питання розчистки півкілометра захаращеної дамби таки вирішать – адресуємо питання начальнику УМГ В’ячеславу Гасинцю. Той каже, роботи вже проводять. Тож жителі міста сподіваються, що обіцянки таки виконають.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

nine − 8 =