Залізничну станцію “Берегово” просять зберегти

Укрзалізниця планує припинити функціонування залізничної станції «Берегово». Її закриття призведе до негативних наслідків як економічного, так і політичного характеру.

У зв’язку з оптимізацію, яку провадить ПАТ «Укрзалізниця», існує можливість закриття станції «Берегово». Ряд товариств, які працюють на станції заявляють про те, що Центр транспортної логістики відмовляє в прийомі та відправленні вантажів. Якщо станцію закриють, то постраждає економіка, також чимало людей, втратять роботу, адже звільнять через закриття понад 1000 осіб, які працюють на «Укрзалізниці» та інших підприємствах.

Народні депутати України Василь Петьовка, Валерій Лунченко та Роберт Горват у відповідь на звернення власників залізничних гілок, вантажоодержувачів та вантажовідправників, направили Депутатський запит до Прем’єра Володимира Гройсмана. Вони звертають увагу на наслідки, до яких може призвести закриття залізничної станції «Берегово» та просять вжити заходів щодо збереження та функціонування тут подальшого вантажообігу.

Основні галузі господарства області (харчова, лісова, переробна, будівельна, нафтопереробна) для прийому та відправки вантажів користуються саме послугами станції «Берегово». Тож чи варто здійснювати саме таку оптимізацію – питання риторичне

Про автора

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen + fourteen =