Закарпаття отримало партію інсуліну від Червоного Хреста

Закарпаття отримало чергову поставку інсуліну. На цей раз препарат область отримала від Міжнародного комітету Червоного хреста. Всього між районами буде розділено 10,5 тисяч картриджів.

10,5 тисяч картриджів інсуліну вартістю близько 1,7 млн. грн. Закарпаттю передав Міжнародний Комітет Червоного хреста. Це перша гуманітарна допомога від товариства, до якого з проханням забезпечити хворих на цукровий діабет звернувся обласний департамент охорони здоров’я.

Інсулін «Ново Нордіск» виробництва Данії. Отримує препарат обласна лікарня, після чого препарат буде розподілено по районам краю згідно з реєстром. Кожен пацієнт зможе отримати картриджі відповідно до місячної потреби.

Щороку область потребує інсуліну на 32 мільйони гривень. Держава забезпечує на 21,5 млн. Решту повинні забезпечувати бюджети області та районів.

На обліку всього перебувають 5885 пацієнтів із діагнозом цукровий діабет. З них 262 пацієнти – це діти. До кінця поточного року та на початок наступного – вони повністю забезпечені інсуліном.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 − four =