Закарпаття отримали від Угорщини вакцини на 5 мільйонів гривень

Угорщина уже вчетверте передала Закарпаттю партію вакцин. На цей раз наша область у вигляді гуманітарної допомоги отримала 10 376 доз 4-компонентної вакцини «Тетрахім» від коклюшу, дифтерії, правця та поліомієліту.

За словами голови ОДА Геннадія Москаля, востаннє Закарпаття від МОЗу комбіновану вакцину отримувало в грудні 2016 року. Найближчим часом її поставка не передбачається.

Вартість допомоги сягає 5 млн. грн. Препарату вистачить на 5 місяців. Його перевага в тому, що дитина замість кількох щеплень отримує тільки одне. Вакцина, запевняють, повністю безпечна і не має побічних ефектів. Поставку отримує Закарпатська організація Товариства Червоного хреста України. І вже сьогодні препарат передадуть до обласної інфекційної лікарні.

Уповноважений міністра з питань розвитку співпраці Саболч-Сатмар-Берег і Закарпатської областей Іштван Грежа відзначає, що Угорщина планує продовжувати добрі відносини із Україною для подальшої співпраці.

За словами Геннадія Москаля, в Закарпатті є також нестача інсуліну. Тут Угорщина теж готова прийти на допомогу та забезпечити область 25-ма видами препарату. Допомогу від сусідів на 10 млн грн. очікують всередині листопада.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one + five =