Закарпатський чемпіон

Юрій Русин, спортсмен із Чинадієва виборов друге місце в Кубку Світу який проходив 6 липня у місті Камчія, що у Болгарії. Вчергове закарпатський юнак, Юрій Русин, став гордістю селища Чинадієво. Цього разу він виборов “срібло” на чемпіонаті світу з карате. Перемогу хлопець здобув у категорії U-21 до 70 кг. Також йому вручили приз за бойовий дух. І взагалі, постійні тренування і активна підготовка до змагань – це найважливіше для успішного спортсмена. Найголовніше для Юрія – підтримка близьких. Батько, також спортсмен, пишається сином, і каже, намагається на всіх змаганнях бути поруч. У своїй спортивній кар’єрі Юрій ставить перед собою ще декілька завдань та мрій. І так само, має на меті передати свої вміння та навчити цьому виду спорту підростаючому поколінню.