Закарпатська поліція радить на свята не залишати житло без нагляду

Найчастіше українців грабують на свята, коли ті покидають помешкання і відправляються на відпочинок. Багато хто вважає: красти нема що – то й оберігати теж не потрібно. Однак нерідко халатність призводить до неприємних сюрпризів.

Пора відпусток – сезон крадіжок. В поліції наголошують: краянам варто подбати про безпеку власного помешкання. Відчинені вікна, ненадійні двері, навіть фотографії в соціальних мережах можуть привернути увагу злодія. Нерідко квартирні крадії вивчають графік робочого дня, статки своєї жертви. Та діють і навмання: навідуючись у першу-ліпшу квартиру, де не складний замок.

Однак увесь час проводити вдома вдається не всім. Тай зачиняти двері на замок – не найкращий метод захисту. В поліції радять встановлювати грати на вікна жителям перших чи останніх поверхів. А у незнайомих, які приходять у гості, перевірити лічильник чи то глянути сантехніку – обов’язково просити документи.

Тож перш ніж відправитися на відпочинок, добре прослідкуйте, чи захищене ваше помешкання, аби відпустка не закінчилась неприємним сюрпризом.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 − 2 =