Закарпатська організація Радикальної партії провела конференцію в Ужгороді

В Ужгороді відбулася обласна конференція Закарпатської партійної організації Радикальної Партії Олега Ляшка. Учасники обрали головуючого та секретаря засідання. Згодом приступили до вирішення нагальних проблем.

На порядку денному – 7 питань. Висунули делегатів для участі у роботі 22 з’їзду політичної партії, що відбудеться 21 січня у Києві. Про важливість події розказав нардеп Василь Амельченко, котрий є членом президії політичної ради партії.

Делеговані представники організації кажуть, з нетерпінням чекають з’їзду. Адже, окрім робочих питань, планують донести до лідера – Олега Ляшка і ті проблемні питання, з якими чи не щодня до них звертаються закарпатці.

Для обласного осередку обрали й голову організації. Присутні на засіданні висунули на цю посаду єдиного кандидата – Володимира Шубця, голову міського осередку Мукачева. Той під час особистого представлення наголосив: планує налогодити роботу злогоджену, командну.

Згодом розпочався сам процес голосування. Рішення прийнято одноголосно: головою Закарпатського осередку парторганізації «Радикальної партії Олега Ляшка» став Володимир Шубець.

Члени організації кажуть, вже проробили чималу роботу. Щодня спілкуються з жителями області, які звертаються зі своїми проблемами. Планують продовжити плідну працю і надалі. А присутній на заході нардеп каже: команда Ляшка в Закарпатті гідна. Тож вірять у результат.

Члени конференції проголосували і за заступників організації, обрали склад бюро Закарпатської обласної організації. А також визначили пріоритетні напрямки, які ставлять собі за мету у роботі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 2 =