Закарпатська організація Радикальної партії обрала нового керівника

В Ужгороді відбулася обласна конференція Закарпатської партійної організації Радикальної Партії Олега Ляшка. Учасники заходу розглянули 7 питань.

Обрали головуючого та секретаря засідання. Згодом приступили до вирішення нагальних питань. На порядку денному – 7 питань. Висунули делегатів для участі у роботі 22 з’їзду Політичної Партії, що відбудеться 21 січня у Києві. Про важливість події розказав нардеп Василь Амельченко, котрий є членом Президії Політичної ради Партії.

Наголосив на важливості обрати для обласного осередку і достойного лідера організації. Присутні на засіданні висунули на цю посаду єдиного кандидата – Володимира Шубця, голову міського осередку Мукачева. Той під час особистого представлення наголосив: планує налогодити роботу злогоджену, командну.

Згодом члени засідання прийнялись голосувати. Рішення прийнято одноголосно – головою Закарпатського осередку парторганізації «Радикальної партії Олега Ляшка» став Володимир Шубець.

Проголосували і за заступників організації, обрали склад бюро Закарпатської обласної організації. Обговорили робочі моменти, а також пріоритетні напрямки, які ставлять собі за мету у роботі.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × five =