Закарпатська облрада просить в Уряду кошти на відновлення дамб

Депутати Закарпатської обласної ради звернулися до Уряду, аби Кабмін забезпечив фінансування протипаводкової програми. На сьогодні в області є низка пошкоджених дамб, берегоукріплень, коштів на відновлення яких немає.

Серед нагальних питань, які також вирішували депутати, під час чергового засідання сесії, – і забезпечення залізничним рухомим складом, що має завозити на територію області матеріали для розбудови інфраструктури. Зокрема, через банальну нестачу вагонів в області зупинили будівництво доріг, знову заявив голова ОДА Геннадій Москаль.

Є дороги, які капітально не ремонтували і по 45 років, однак як не одна проблема, то інша: або грошей нема, або матеріали нема як доставити. Відтак ще одне звернення депутатів стосувалося якраз врегулювання питання перевезення до області щебеневої продукції залізничним транспортом. Під час засідання до депутатів звернулися і представники ініціативної групи власників так званих «євроблях».

У порядку денному сесії – більше 30 питань, які стосувалися кадрових рішень, фінансування численних програм. Проголосували за внесення змін до програми «Питна вода», Програми поводження з твердими побутовими відходами. Погодили надання спеціального дозволу на користування надрами товариству «Укргазвибудування» у Лютянському родовищі та відмовили у такому дозволі у Липчанську. Депутати чекають від товариства проведення громадських слухань.

Не оминули і проблемну ситуацію, яка слалася в с.Рокосово. Ще на минулому засіданні затвердили депутатське звернення Мирослава Білецького, який клопотав про виділення коштів для ліквідації отрутохімікатів, близько 225 тон, що вже довгий час зберігаються змішані та складені в бочки, які від старості просто протікають. Обласні депутати виділили близько 200 тисяч для запобігання екологічної надзвичайної ситуації.

Загалом депутати розглянули близько 35 питань, варто зазначити – без сварок та дискусій.

Вас може зацікавити

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 − ten =